Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców zwraca się z uprzejmą prośbą o wpłatę 50 zł, na pierwsze półrocze. Osoby, które w zeszłym roku wpłaciły pieniądze proszone są o dopłatę 15 zł.

Wpłatę prosimy przekazywać w opisanej kopercie do Pań nauczycielek.

Szanowni Państwo za pieniądze zebrane od Was kupujemy m.in.:prezenty dla dzieci na Mikołaja i zakończenie roku szkolnego, upominki dla kadry przedszkola z okazji Dnia Edukacji Narodowej i zakończenia roku. W zeszłym roku ze względu na zamknięcie przedszkola w marcu nie kupiliśmy prezentów dzieciom na zakończenie. Z wpłaconych pieniędzy zakupione zostały kwiaty dla Pań z okazji Dnia kobiet i upominki na zakończenie roku dla kadry przedszkola. Stąd zostały pieniądze na każde dziecko w wysokości 35 zł. Dlatego też Ci Państwo, którzy wpłacali pieniądze w zeszłym roku szkolnym mają dopłacić 15 zł, pozostali rodzice - 50 zł.