Z okazji uroczystości Wszystkich Świętych dzieci z naszego przedszkola wybrały się na cmentarz, aby odwiedzić Grób Nieznanego Żołnierza.
Celem wyjścia było uczczenie pamięci tych, którzy oddali swoje życie za wolność naszej Ojczyzny oraz kształtowanie u dzieci postawy szacunku wobec zmarłych i bohaterów narodowych.
To wyjątkowe spotkanie było dla najmłodszych ważną lekcją patriotyzmu, wdzięczności i pamięci o tych, którzy poświęcili się dla naszego kraju.
W atmosferze zadumy i spokoju przedszkolaki wróciły do placówki, niosąc w sercach refleksję i szacunek dla bohaterów narodowych.
Sylwia Adamus
Zapraszamy do galerii:
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza
Wyjście przedszkolaków na Grób Nieznanego Żołnierza