„Człowiek o tyle jest wielki,
o ile chroni stworzenia słabsze od siebie”

W naszym przedszkolu w miesiącu październiku 2025r. zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych z Miejskiego schroniska dla zwierząt bezdomnych Kundelek w Rzeszowie.

Celem przedsięwzięcia była:

  • poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku,
  • kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt
  • oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.

W tegorocznej akcji udało nam się zebrać:

  • 17,2 kg suchej karmy
  • 13, 68 kg mokrej karmy
  • 1,02 kg przysmaków dla zwierząt

Zebrane dary zostały w dniu 18 listopada 2025r. przekazane do schroniska „Kundelek” w Rzeszowie.

Wszystkim dobroczyńcom – dzieciom oraz rodzicom, którzy przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt, bardzo serdecznie dziękujemy.

Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

Dziękujemy!

Koordynatorzy zbiórki:
Anna Madej, Sylwia Adamus, Angelika Mazan


Zapraszamy do galerii:

Zbiórka karmy – podsumowanie
Zbiórka karmy – podsumowanie
Zbiórka karmy – podsumowanie
Zbiórka karmy – podsumowanie
Zbiórka karmy – podsumowanie
Zbiórka karmy – podsumowanie
Zbiórka karmy – podsumowanie
Zbiórka karmy – podsumowanie
Previous Next Play Pause
1 2 3 4