„Człowiek o tyle jest wielki,
o ile chroni stworzenia słabsze od siebie”
W naszym przedszkolu w miesiącu październiku 2025r. zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych z Miejskiego schroniska dla zwierząt bezdomnych Kundelek w Rzeszowie.
Celem przedsięwzięcia była:
- poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku,
- kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt
- oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.
W tegorocznej akcji udało nam się zebrać:
- 17,2 kg suchej karmy
- 13, 68 kg mokrej karmy
- 1,02 kg przysmaków dla zwierząt
Zebrane dary zostały w dniu 18 listopada 2025r. przekazane do schroniska „Kundelek” w Rzeszowie.
Wszystkim dobroczyńcom – dzieciom oraz rodzicom, którzy przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt, bardzo serdecznie dziękujemy.
Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!
Dziękujemy!
Koordynatorzy zbiórki:
Anna Madej, Sylwia Adamus, Angelika Mazan
Zapraszamy do galerii:







