W dniu 2 grudnia 2025r. nasze przedszkole odwiedził Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”.
Spektakl opowiadał o niezwykłej drodze młodego Mikołaja, odkrywającego, że prawdziwa radość płynie nie z posiadania, lecz z dawania. Historia ukazywała, jak ważna jest gotowość dzielenia się z innymi. Pokazywał, że każdy może obdarować innych czymś wartościowym: uśmiechem, serdecznością, dobrym słowem, poświęconym czasem czy uważnością. Nawet drobne gesty, które nic nie kosztują mają ogromną moc w czynieniu świata piękniejszym.
Spektakl nauczył dzieci, że każdy mógł stać się takim „Mikołajem” — nie dzięki magicznym mocom, lecz dzięki otwartemu sercu i gotowości niesienia dobra.
Anna Madej
Zapraszamy do galerii:
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”
Teatrzyk Zielony Melonik ze spektaklem „Prawdziwie Święty”