Przedświąteczny czas to wyjątkowy okres pełen ciepła, zapachu przypraw korzennych i radosnej atmosfery. W wielu domach kojarzy się on z wspólnym pieczeniem i dekorowaniem ciasteczek, które stają się nie tylko słodkim przysmakiem, ale także piękną ozdobą.
Również i u nas nie mogło tego zabraknąć. W poniedziałek 15 grudnia, zgodnie z tradycją dzieci z grupy Smerfy zebrały się przy wspólnym stole, aby udekorować świąteczne ciasteczka. Na dzieci czekały kolorowe lukry, posypki i aromatyczne wypieki, które wzbudziły wiele radości i uśmiechu. Wspólna praca była doskonałą okazją do integracji, rozwijania kreatywności oraz kultywowania świątecznych tradycji. W sali panowała ciepła, radosna atmosfera, a własnoręcznie ozdobione pierniczki stały się piękną zapowiedzią nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.