Planetarium

W dniu 12 marca 2026r. w naszym przedszkolu ponownie gościło Mobilne Planetarium. Dzieci już po raz drugi miały okazję uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu i wyruszyć w fascynującą podróż po kosmosie w specjalnej kopule planetarium.

DzieciPodczas seansu przedszkolaki obejrzały film animowany „3-2-1 START!”, pełen przygód i kosmicznych odkryć. Bajka opowiada o odwadze, sprycie i mądrości, które są potrzebne, aby wyruszyć w niezwykłą podróż w kosmos i bezpiecznie wrócić na Ziemię. Historia bohaterów pokazuje również, jak ważne jest wierzyć w siebie i odważnie dążyć do spełniania swoich wielkich marzeń.

Seans dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji oraz nowych doświadczeń. Była to nie tylko świetna zabawa, ale również ciekawa i inspirująca lekcja o kosmosie.

Anna Madej


Zapraszam do galerii zdjęć: