Dziewczynki tańczą w kółku

To ja chcę już takiej Wiosny! Żeby każdy był radosny.
Chodźcie, razem zaśpiewajmy i Wiosenkę zawołajmy!

W dniu 15 kwietnia 2026r. dzieci z grupy Tygrysy odwiedziły Gminny Klub Seniora w Trzcianie. Podczas wspólnego wiosennego spotkania zaprezentowały przygotowane wiosenne przedstawienie pt. „WITAJ WIOSNO” dla uczestników Klubu oraz dla pracowników Biblioteki. Mali artyści wystąpili z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem, prezentując swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Występ dzieci był pełen ekspresji, odwagi i dziecięcej radości, co zostało nagrodzone gromkimi brawami. Przedszkolaki w drugiej części spotkania miały możliwość obejrzenia również przedstawienia pt. „Wielkanocne zwyczaje”, które przygotowali uczestnicy i pracownicy Klubu Seniora przy współpracy z Biblioteką. W przedstawieniu zaprezentowano wielkanocne zwyczaje świąteczne, wykorzystując piękne dekoracje, a aktorzy wystąpili w tematycznych przebraniach. Nie zabrakło wielkanocnych piosenek i pieśni, podkreślając świąteczny nastrój. Krótkie wielkonocne przedstawienie w wykonaniu dorosłych było okazją do świątecznych wspomnień i radosnego przeżywania atmosfery Wielkanocy.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, sprzyjając integracji międzypokoleniowej. Dla dzieci było to cenne doświadczenie, które pozwoliło im rozwijać umiejętności sceniczne, przełamywać tremę i uczyć się szacunku wobec starszych.

Wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim uczestnikom wiele uśmiechu i pozytywnych emocji.

Małgorzata Drozd


Zapraszamy do galerii zdjęć: