Dzieci siedzą w fotelach w kinie

23 kwietnia 2026 r. dzieci z grup „Smerfy” i „Tygrysy” uczestniczyły w wyjeździe do kina „Jedność” w Sędziszowie Małopolskim na film pt. „Pucio”. Wycieczka była dla przedszkolaków nie tylko okazją do wspólnego spędzenia czasu, ale także wartościowym doświadczeniem edukacyjnym. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły przygody bohatera. Bajka zawierała elementy logopedyczne i terapeutyczne, które wspierały rozwój mowy oraz umiejętności komunikacyjnych dzieci.

Wyjazd przebiegł w miłej i radosnej atmosferze, a dla wielu dzieci była to również doskonała okazja do utrwalenia zasad właściwego zachowania się w miejscach publicznych, czy autokarze. Wszyscy wrócili do przedszkola zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.

Angelika Mazan


Zapraszamy do galerii zdjęć: